Ano rozvoji města, ano snižování spotřeby úřadu ...

Náměšťské listy

8. ledna 2011 v 14:31 | Ing .Ivo Matoušek
  
Tak nám, přátelé a kamarádi, ten nový rok krásně začíná.      
     Potkal jsem jednu známou a ta mi říká: " Konečně se v Náměšti něco děje." To si toliko jeden místní rebel dovolil přes porážku ve volbách, jako představitel nejsilnější strany opozice obhajující mandát 20 % voličů, sdělit svůj nesouhlasný názor s představiteli města. Čin v našem městě braný téměř jako hrdelní zločin. Realita, že u voleb téměř polovina nevolila současné vedení a má jinou představu o rozvoji Náměště je zapomenuta, existuje pravda jediná. Nebudu tady čtyři roky pouze pasívně poklonkovat a to i s vědomím, že za to budu po zásluze přísně a nekompromisně trestán.

    Záhy ustanovená široká pracovní skupina po nezbytném alarmu informátorů z městského kulturního střediska hbitě reagovala, několikrát zasedla, společnými silami a podnětnými argumenty neprodleně rozmetla moje připomínky v zasloužený historický blud, čímž prokázala svoji morální sílu. Postrádám pouze články některých představitelů dalších městských organizací samozřejmě opět ovládaných příslušnými kádry. Dokonalost a paráda široké lidové fronty, konečně se vracíme do určité staré dobré doby. Je jasné, že protiargumenty byly vždy pravdivé, měly hlavu a patu. Nebudu je tady rozebírat, mé články přinesly jiný žádaný efekt - rozproudění diskuze. Nemáme totiž jinou možnost, jak sdělit své názory a připomínky, občané na zastupitelstvo nechodí, novináři většinou rovněž ne a když už přijdou, prezentují pouze jednu stranu mince.

     Naštěstí jsme si přečetli, s jakým obrovským nasazením je město chráněno před venkovními nepřáteli, i několik slz muselo padnout. Zdražení odpadů a vody v Náměšti je toho jasným důkazem. Jistý zlínský zajisté objektivní pisálek, který jen obrovskou shodou náhod je za městské peníze autorem náměšťského webu, rovněž dokazuje, kdo pro radnici může pracovat a jak je nutné na oplátku se chovat.

  Troška humoru, recese namísto obrovské porce ješitnosti mohlo by jest patříti i do našeho města. Vždyť život je tak krásný, těšme se na jeho další porci, politiku, zábavu, sport a třeba i komentáře …
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama