Ano rozvoji města, ano snižování spotřeby úřadu ...

Pravda zvítězí

28. září 2017 v 11:09 | Matoušek
Náměští koluje fáma, že Matoušek nechtěl tělocvičnu u ZŠ Komenského . Naprostý nesmysl!!!
Projekt na tuto tělocvičnu vznikl za mého působení na radnici a byla to moje myšlenka. Ale zároveň byla spojena s nutností následně postavit plnohodnotnou sportovní halu pro všechny míčové sporty.
V okamžiku, kdy současné vedení města naprosto odstřelilo přípravu sportovní haly na neurčito, jsme navrhli, aby původní projekt pouze tělocvičny byl přepracován na plnohodnotnou sportovní halu u školy ZŠ Komenského. Sloužila by tak zároveň dvojímu účelu - jako tělocvična pro školu i jako víceúčelová hala pro sportovní veřejnost.
Myslím si, že našemu sdružení se rozhodně nedá vyčítat nedostatek vůle pro investiční výstavbu všech druhů sportovišť. Díky nám vznikl sportovní areál v Hájku, který byl spočátku těžce kritizován, ale v současnosti se jasně prokázala jeho nepostradatelnost pro Náměšť a závidí nám ho všivni návštěvníci města.
Nový zimní stadion, sportovní hřiště u ZŠ Husova i to jsou akce, které by bez našeho působení ve vedení města nevznikly.

Jak funguje pravda v městském zastupitelstvu, o tom si každý může udělat úsudek při puštění videozáznamu z jednání zastupitelsta ze dne 27.9.2017 - úvodní bod projednánání č.2 Hospodaření s majetkem města.
Je smutné, že pan starosta po třiceti letech ve funkci nezná jednací řád města a nehodlá ho respektovat. A dokonce není schopen ani po upozornění jeho koaličního partnera na správnost mé připomínky uznat svoji chybu a omluvit se. Raději zachová svoji standartní pozici ješity a jeho odpovědí jsou jalové řeči o obstrukcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama